Specjalistyczne zabiegi na twarz

Niepowtarzalne kompozycje i wysokie stężenie substancji czynnych, innowacyjne rozwiązania, poparte wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, a co za tym idzie niezwykła skuteczność to cechy, które wyróżniają zabiegi setowe marki KLAPP.

Setem nazywamy osobne pudełko, w którym zamknięte są porcje kosmetyków dla jednego klienta. Gwarancja jednorazowego użycia i czystość produktu (hermetyczne zamknięcia) pozwalają na zastosowanie najwyższej możliwej koncentracji składników aktywnych bez użycia konserwantów i parabenów.

ULTRADŹWIĘKI PEELING KAWITACYJNY + SONOFOREZA

Peeling kawitacyjny to oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, wzbogacone o mikro masaż, który poprawia mikro krążenie i dotlenienie.
Sonoforeza jest to zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków, celem zabiegu jest wprowadzenie substancji aktywnych w głębsze warstwy naskórka.

Zabieg oczyszczająco-nawilżający - 80 min. / 200 zł
Zabieg oczyszczająco-odmładzający - 80 min. / 200 zł
Zabieg oczyszczający dla cer zanieczyszczonych (oczyszczanie manualne) - 90 min. / 200 zł


MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Mezoterapia bezigłowa pozwala wprowadzić w skórę substancje aktywne na głębokość niezbędną dla danej procedury zabiegowej. To nowoczesne, nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie estetyczne wykorzystywane w walce z różnymi niedoskonałościami skóry. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, proces przenikania jest odczuwany w postaci delikatnego mrowienia.

Zabieg wzmacniająco-łagodzący do cery naczyniowej - 80 min. / 250 zł
Zabieg głęboko nawilżający z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym - 80 min. / 250 zł
Zabieg ujędrniający z kolagenem i elastyną dla skóry dojrzałej - 80 min. / 250 zł
Zabieg na okolice oczu - 50 min. / 150 zł


FALE RADIOWE- RF- LIFTING BEZ SKALPELA

Innowacyjny zabieg przy zastosowaniu fal radiowych. Ich działanie wpływa na wytwarzanie energii cieplnej, która porządkuje struktury włókien kolagenu oraz elastyny. Skutkuje to natychmiastowym efektem napięcia skóry, dzięki czemu odzyskuje jędrność, gęstość i gładkość. RF nie tylko likwiduje objawy starzenia się, ale działa również zapobiegawczo zwiększając odporność skóry oraz nadając jej piękny owal i doskonały wygląd.

Zabieg liftingujący - twarz, szyja, dekolt - 80 min. / 280 zł
Zabieg liftingujący - okolica oczu - 50 min. / 160 zł


MIKROIGŁOWA MEZOTERAPIA FRAKCYJNA

Jest to najbardziej efektywna forma nieinwazyjnego, ekspresowego i zarazem intensywnego odmładzania skóry, stosowana we współczesnej kosmetyce estetycznej. Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem, polegającym na wykonywaniu mikro nakłuć, które odgrywają znaczącą role w regeneracji naskórka. Poprzez mechaniczną stymulację pobudzają produkcję i regenerację włókien kolagenu i elastyny. Jednocześnie powstają w naskórku „mikrotunele”, które pozostając otwarte przez krótką chwilę, dają możliwość głębokiego wprowadzenia wybranych preparatów.

Zabieg głęboko nawilżający z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym - 80 min. / 280 zł
Zabieg ujędrniający z kolagenem i elastyną dla skóry dojrzałej - 80 min. / 280 zł
Zabieg na okolice oczu - 50 min. / 160 zł

Zobacz także

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Dowiedz się więcej

Zabiegi uzupełniające

Zabiegi uzupełniające

Dowiedz się więcej