Specjalistyczne zabiegi na ciało

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Mezoterapia bezigłowa pozwala wymodelować sylwetkę. Dzięki zachodzącemu zjawisku elektroporacji można skutecznie dostarczyć do skóry niezbędne i najbardziej aktywne składniki z odpowiednio dobranych kosmetyków.

Brzuch - 30 min. / 100 zł
Uda + pośladki - 60 min. / 200 zł


MEZOTERPIA MIKROIGŁOWA- BODY ROLLER SYSTEM

Body Roller to urządzenie z igiełkami służące do wykonywania mikronakłuć w naskórku. Powstałe w ten sposób kanaliki pozwalają na lepszą penetrację składników aktywnych w głąb skóry. Mikronakłuwanie stymuluje produkcję kolagenu i pobudza naturalne czynniki wzrostu.

Derma Roller przeznaczony jest do użytku indywidualnego – zawsze stosujemy jedną rolkę dla jednej osoby.

Uda + pośladki + brzuch + maska - 100 min. / 299 zł


LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Bezinwazyjny, alternatywny dla skalpela i liposukcji, zabieg modelujący sylwetkę. W wyniku wibracji fal ultradźwiękowych wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach. Tłuszcze są eliminowane z organizmu za pośrednictwem układu limfatycznego i wydalane z moczem.

Uda + pośladki - 80 min. / 200 zł
Brzuch - 30 min. / 100 zł
Uda + pośladki + brzuch - 100 min. / 280 zł


FALE RADIOWE - RF

Technologia fal radiowych to bardzo wszechstronna metoda naturalnej stymulacji skóry, która umożliwia zarówno odzyskanie jej dawnej jędrności i elastyczności, jak również pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej z najbardziej problematycznych okolic. Zabieg jest bardzo przyjazny dla naszego organizmu, ponieważ stymuluje i przyspiesza naturalne procesy, które i tak zachodzą w naszej skórze.

Ramiona - 30 min. / 80 zł
Brzuch - 30 min. / 100 zł
Uda + pośladki - 60 min. / 200 zł


Dodatkowo przed zabiegiem specjalistycznym na ciało istnieje możliwość wykonania peelingu ciała w cenie 70 zł.

Zobacz także

Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

Dowiedz się więcej

Zabiegi uzupełniające

Zabiegi uzupełniające

Dowiedz się więcej