Zabiegi na ciało

EKSKLUZYWNY ZABIEG Z 24-KARATOWYM ZŁOTEM

80 min.

250 zł

Ekskluzywna zabieg przeznaczona dla osób w każdym wieku. 24-karatowe Złoto spowalnia proces starzenia i wiotczenia skóry, redukuje przebarwienia, rozświetla i poprawia kondycję skóry. Różne oleje naturalne dogłębnie odżywiają naskórek, a zmysłowy zapach kosmetyków rozpieszcza umysł i poprawia nastrój.


CELLU FIRM EXPERT

90 min.

280 zł

Zabieg do skóry z widocznym cellulitem, nadmierną tkanką tłuszczową o zmniejszonej jędrności i elastyczności. Nowoczesne technologie efektywnie zwalczają niedoskonałości i skutecznie modelują sylwetkę. Aktywne substancje błyskawicznie uruchamiają, przyśpieszają i finalnie normalizują proces lipolizy w komórkach.


BODY DE LUXE

110 min.

290 zł

Ekskluzywny zabieg intensywnie ujędrniający i modelujący ciało. Przeznaczony szczególnie do skóry z objawami wiotczenia, utraty spoistości i sprężystości spowodowanymi zniszczeniem włókien podporowych.


CRANBERRY – ZABIEG ODMŁADZAJĄCO-UJĘDRNIAJĄCY

110 min.

290 zł

Aromatyczny, żurawiny zabieg na ciało o działaniu odmładzająco-ujędrniającym, polecany szczególnie dla skóry suchej, z oznakami starzenia, utratą jędrności i elastyczności. Bogate w witaminy i minerały owoce żurawiny korzystnie wpływają na wygląd i zdrowie skóry.


OCZYSZCZAJĄCO-REGENERUJĄCY ZABIEG SALCO AU NATUREL

80 min.

250 zł

Zabieg wykonywany jest na naturalnych kosmetykach, opartych na ekocertyfikowanym maśle Shea, odżywczych olejach roślinnych oraz Bocheńskiej Leczniczej Soli Jodowo-Bromowej. Stworzony z myślą o wyjątkowo suchej i wrażliwej skórze. Zapewnia efekt długotrwałego nawilżenia i odżywienia skóry.


ZABIEG LIMFO-DRENUJĄCY NA „CIĘŻKIE NOGI”

80 min.

250 zł

Wyszczuplający zabieg na „ciężkie nogi” zalecany przy zastojach limfatycznych, opuchnięciach nóg i cellulicie „wodnym”. Skutecznie poprawia kinetykę chłonki, uaktywnia kanały limfatyczne, zmniejsza obrzęki oraz likwiduje uczucie zmęczenia i dyskomfortu „ciężkich nóg”.


Nasza oferta

Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

Dowiedz się więcej

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Dowiedz się więcej

Zabiegi uzupełniające

Zabiegi uzupełniające

Dowiedz się więcej