Masaże orientalne

UDVARTANA (peeling indyjskim proszkiem)

55 min.

250 zł

Ajurwedyjski, dynamiczny masaż modelująco-detoksykujący. Używane do masażu peelingującego naturalne, ziołowe oleje i proszki wspomagają usuwanie toksyn z organizmu co przyczynia się do skutecznej walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem. Masaż doskonale ujędrnia i wygładza ciało.


BALIJSKI MASAŻ WITALIZUJĄCY

50 min.

170 zł

Masaż balijski to kombinacja kilku azjatyckich technik m.in. ajurwedy, chińskich technik akupresury oraz typowego dla wyspy Bali masażu relaksacyjnego oddziałującego na kanały przepływu energii, przynoszącego głęboki relaks.


MASAŻ – RYTUAŁ KAMIENIAMI RATNAABHYANGA

50 min.

190 zł

Wyjątkowy masaż podczas którego używa się kamieni półszlachetnych i kryształów pochodzących z Indii. Kamienie z racji swoich znakomitych właściwości regenerujących, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm. Masaż całego ciała wywołuje przyjemne przeżycia, neutralizuje stres i doskonale likwiduje napięcia i bóle mięśni.


MASAŻ STEMPLAMI JAMBIRA PINDA SWEDA

50 min.

230 zł

Tradycyjny masaż ajurwedyjski gorącymi stemplami wypełnionymi cytryną i wiórkami kokosowymi. Masaż ma na celu redukcję tkanki tłuszczowej, oczyszczanie z toksyn, pobudza przemianę materii i ujędrnia skórę. Stemple do masażu przygotowujemy własnoręcznie, prosimy o wcześniejszą rezerwację masażu.


HAMMAM MAROKAŃSKI

100 min.

290 zł

Relaksacyjny zabieg na ciało który, polega na oczyszczeniu skóry rękawicą Kessa z użyciem czarnego mydła savon noir. W kolejnym kroku nakładana jest maska z glinki Rhassoul na ciało i/lub twarz. Punktem kulminacyjnym rytuału jest głęboki, relaksacyjny masaż ciepłym sezamowym olejem. W efekcie masażu skóra staje się aksamitna i doskonale oczyszczona.


HAMMAM TURECKI

100 min.

290 zł

Pobudzający zabieg na ciało który, polega na oczyszczeniu skóry rękawicą Kessa z użyciem czarnego mydła savon noir. W kolejnym kroku nakładana jest maska z glinki Rhassoul na ciało i/lub twarz. Punktem kulminacyjnym rytuału jest intensywny, szybki masaż z charakterystycznymi klepnięciami. W efekcie masażu skóra staje się ujędrniona i doskonale oczyszczona.


TAJSKI MASAŻ STÓP

40 min.

100 zł

Leczniczy masaż stanowiący połączenie akupresury i Ajurwedy. Eliminuje uczucie obolałych i ociężałych nóg, oczyszcza organizm z toksyn, reguluje gruczoły limfatyczne. Masaż obejmuje stopy, palce, kostki, łydki oraz okolice kolan. + peeling stóp przed masażem - 30 zł


TAJSKI MASAŻ DŁONI

25 min.

80 zł

Głęboki i rozluźniający masaż dłoni pomaga rozruszać stawy i złagodzić bóle. Masaż przynosi dłoniom ukojenie, przy okazji działa też pozytywnie na cały organizm.


CHIŃSKI MASAŻ TWARZY- REFLEKSOLOGIA TWARZY

25 min.

80 zł

Na twarzy znajdują się receptory - punkty biologicznie aktywne, które odpowiednio „opracowane” wpływają na przepływ energii witalnej.


Nasza oferta

Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

Dowiedz się więcej

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Dowiedz się więcej

Zabiegi uzupełniające

Zabiegi uzupełniające

Dowiedz się więcej