Ekskluzywne zabiegi na twarz

Niepowtarzalne kompozycje i wysokie stężenie substancji czynnych, innowacyjne rozwiązania, poparte wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, a co za tym idzie niezwykła skuteczność to cechy, które wyróżniają zabiegi setowe marki KLAPP.

Setem nazywamy osobne pudełko, w którym zamknięte są porcje kosmetyków dla jednego klienta. Gwarancja jednorazowego użycia i czystość produktu (hermetyczne zamknięcia) pozwalają na zastosowanie najwyższej możliwej koncentracji składników aktywnych bez użycia konserwantów i parabenów.

X-TREME - HYALURON INFUSION

80 min.

299 zł

Zabieg silnie nawilżająco- napinający dla skóry odwodnionej i pozbawionej jędrności. Innowacyjna technika nakładania bandaży, modeluje kontur twarzy, a trójpostaciowy kwas hialuronowy odbudowuje i długotrwale nawilża skórę.


A-CLASSIC- RETINOL THERMO FACE GYM

80 min.

299 zł

Terapia anti-aging. Pobudzający zabieg dla skóry po 45 r.ż z zaawansowanym procesem starzenia się. Głęboko nawilża, hamuje proces starzenia się skóry, redukuję zmarszczki mimiczne oraz stymuluję włókna mięśniowe. Skóra staje się elastyczna, odświeżona i pobudzona do regeneracji.


CAVIAR POWER

60 min.

260 zł

Ekskluzywny zabieg anti-aging dla skóry suchej, dojrzałej po 40r.ż. Wysokowartościowy kompleks substancji aktywnych DNA – marine, wyodrębniony z ikry rybiej, intensywnie nawilża, odżywia, pobudza procesy naprawcze skóry i stanowi idealną substancję odmładzającą.


STRI-PEXAN WITH REGESTRIL™

70 min.

350 zł

Efektywny, redukujący zmarszczki zabieg nadaje skórze natychmiastowy młody i promienny wygląd. Intensywna terapia, przeznaczona do skóry dojrzałej po 45 roku życia, z wyraźnym spadkiem elastyczności, zestresowanej i bardzo wymagającej, zauważalnie odmładza skórę oraz spłyca zmarszczki.


REPACELL – OCHRONA DNA

75-90 min.

350 zł

Luksusowy zabieg oparty na komórkowych badaniach telomerazy (enzym jądra komórkowego) uhonorowanych nagrodą NOBLA w 2009 roku. Telomery są kluczowym elementem w procesie starzenia się komórek. Wzmocnienie elastyczność i jędrność skóry, redukcja głębokich zmarszczek, ochrona DNA i przedłużenie życia komórek skóry.


CUVEE PRESTIGE

80 min.

399 zł

Zabieg dla każdego typu cery (również wrażliwych) od 35 roku życia. Luksusowa pielęgnacja o unikatowym i wyjątkowym składzie, opartym na bazie komórek macierzystych z białych winogron cuve używanych do produkcji najlepszych szampanów na świecie w połączeniu ze złotem. Efektem pielęgnacji jest promienna, rozświetlona i wypełniona skóra, poprawa owalu twarzy, zwiększenie poziomu nawilżenia, nadanie jędrności i elastyczności.


CSIII-3 STEP HOME TREATMENT

45 min.

130 zł

Błyskawiczny zabieg lunchowy. Intensywnie nawilżająca kuracja, która dzięki aktywności kolagenu zwiększa elastyczność i poprawia strukturę skóry, zapewniając mocniejszą i gładszą cerę. Natychmiastowe nawilżenie i uczucie świeżości.


CLINICAL CARE 3 STEP PEELING TREATMENT

45 min.

130 zł

Błyskawiczny zabieg lunchowy, oczyszczający dla cery normalnej lub tłustej. Efekty zabiegu: oczyszczenie skóry, odświeżenie i wygładzenie skóry, ukojenie, regulacja wydzielania sebum, nawilżenie i rewitalizacja, pobudzenie procesów regeneracyjnych na poziomie komórkowym.

Zobacz także

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Dowiedz się więcej

Zabiegi uzupełniające

Zabiegi uzupełniające

Dowiedz się więcej