Zabiegi na ciało

LIGHT LEGS

70 min.

200 zł

Zabieg zalecany przy zastojach limfatycznych i cellulicie. Niweluje uczucie ciężkich, opuchniętych i zmęczonych nóg i stanowi doskonałe uzupełnienie terapii antycellulitowej.


MINCEUR BIO-AKTIVE

60 min.

280 zł

Zabieg modelujący sylwetkę, wspomaga odchudzanie, wyszczupla oraz redukuję cellulit. Odżywia i ujędrnia skórę. Przy zabiegu wykonywany jest modelujący masaż bambusem.


CRANBERRY – ZABIEG ODMŁADZAJĄCO-UJĘDRNIAJĄCY

110 min.

290 zł

Aromatyczny, żurawiny zabieg na ciało o działaniu odmładzająco-ujędrniającym, polecany szczególnie dla skóry suchej, z oznakami starzenia, utratą jędrności i elastyczności. Bogate w witaminy i minerały owoce żurawiny korzystnie wpływają na wygląd i zdrowie skóry.


OCZYSZCZAJĄCO-REGENERUJĄCY ZABIEG SALCO AU NATUREL

80 min.

250 zł

Zabieg wykonywany jest na naturalnych kosmetykach, opartych na ekocertyfikowanym maśle Shea, odżywczych olejach roślinnych oraz Bocheńskiej Leczniczej Soli Jodowo-Bromowej. Stworzony z myślą o wyjątkowo suchej i wrażliwej skórze. Zapewnia efekt długotrwałego nawilżenia i odżywienia skóry.


ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCO – DETOKSYKUJĄCY – "Seaweed Body Wrap"

90 min.

280 zł

Zabieg oczyszczająco- odżywczy, wzmacniający strukturę kolagenową skóry, poprawia jej napięcie i elastyczność oraz wspomaga redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej. Zabieg działa detoksykująco, usuwa nadmiar wody z organizmu oraz pomaga stymulować metabolizm i krążenie.


LUKSUSOWY ZABIEG Z NATURALNYCH LIŚCI WODOROSTÓW – "Laminaria Digitata Luxury Body Wrap"

80 min.

320 zł

Organiczne, ręcznie wyławiane wodorosty z Morza Irlandzkiego, dostarczą Twojej skórze bardzo dużą ilość drogocennych składników i minerałów. Głęboko nawilżają, ujędrniają i napinają skórę. Drogocenne minerały i witaminy zawarte w morskich wodorostach działają odżywczo,wzmacniają strukturę kolagenową skóry, poprawiają jej napięcie i elastyczność.


Nasza oferta

Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

Dowiedz się więcej

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Dowiedz się więcej

Zabiegi uzupełniające

Zabiegi uzupełniające

Dowiedz się więcej