Masaże twarzy

KLASYCZNY MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU

25 min.

80 zł

Poprawia elastyczność i jędrność tkanek, zapobiega przedwczesnemu procesowi starzenia, pobudza krążenie krwi i limfy, dostarcza skórze potrzebnych substancji odżywczych i nawilżających.


BIO MASAŻ PHYTS

25 min.

100 zł

Autorski masaż relaksacyjny Phyt’s wykonany na ekologicznych produktach szczelnie zamkniętych w szklanych ampułkach. Produkty stosowane przy masażu działają przeciwstarzeniowo oraz dodają blasku skórze.


CHIŃSKI MASAŻ TWARZY - Refleksologia twarzy

25 min.

80 zł

Na twarzy znajdują się receptory - punkty biologicznie aktywne, które odpowiednio „opracowane” wpływają na przepływ energii witalnej.


QUIRO - Hiszpański przeciwzmarszczkowy masaż twarzy

30 min.

100 zł

Silnie odżywczy masaż ukierunkowany na rozpracowanie miejsc szczególnie narażonych na powstawanie zmarszczek. Polega na pobudzeniu krążenia i stymulacji tkanki łącznej w obszarze objętym procesem starzenia, o zmniejszonej elastyczności.


MARMA MUKABHYANGA - Pobudzający i rewitalizujący masaż twarzy

30 min.

100 zł

Tradycja ajurwedyjska opiera się na przekonaniu o połączeniu ciała i ducha. Miejsca na ciele, w których łączą się ze sobą obie sfery, nazywane są „marma”. Masaż Marma Mukabhyanga opiera się na stymulowaniu właśnie tych punktów w obrębie twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki odpowiednim czynnościom, wykonywanym w ściśle określonej kolejności, można skutecznie poprawić kondycję ciała i ducha jednocześnie.


LIFTING FUSION 3D - Rewolucyjny masaż twarzy intensywnie liftingujący, delikatnie drenujący, głęboko rozluźniający

60 min.

150 zł

Masaż poprawia ukrwienie skóry twarzy, kształtuje owal twarzy, łagodzi rysy twarzy, likwiduje zastoje, podnosi i modeluje policzki, rozluźnia napięte mięśnie twarzy. Skóra staje się sprężysta, twarz staje się bardziej promienna a cera wygląda na dużo zdrowszą.


Nasza oferta

Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

Dowiedz się więcej

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Dowiedz się więcej

Zabiegi uzupełniające

Zabiegi uzupełniające

Dowiedz się więcej