Ayurveda / Masaże orientalne

ABHYANGA

60 min.

200 zł

Ajurwedyjski masaż całego ciała ciepłym sezamowym olejem. Masaż ten przywraca harmonijny przepływ energii, zapewnia głęboki relaks, eliminuje stres i negatywne emocje, a także poprawia samopoczucie. Ponadto oczyszcza organizm z toksyn, łagodzi dolegliwości zarówno fizyczne, jak i psychiczne.


ABHYANGA + SHIROABHYANGA + MARMA MUKABHYANGA

100 min.

350 zł

Wyjątkowe połączenie ajurwedyjskiego masażu całego ciała z masażem twarzy i głowy.


UDVARTANA (peeling indyjskim proszkiem)

55 min.

250 zł

Ajurwedyjski, dynamiczny masaż modelująco-detoksykujący. Używane do masażu peelingującego naturalne, ziołowe oleje i proszki wspomagają usuwanie toksyn z organizmu co przyczynia się do skutecznej walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem. Masaż doskonale ujędrnia i wygładza ciało.


KHADI VASTI

40 min.

160 zł

Zabieg olejowy na kręgosłup w odcinku lędźwiowym. Wspomaga leczenie chronicznego bólu pleców. Do zabiegu używa naturalnych, ciepłych olejów z ziołami leczniczymi. Zabieg działa przeciwbólowo, rozluźnia wszelkie napięcia, relaksuje kręgosłup. Po zabiegu wykonywany jest relaksacyjny masaż pleców.


BALIJSKI MASAŻ WITALIZUJĄCY

50 min.

170 zł

Masaż balijski to kombinacja kilku azjatyckich technik m.in. ajurwedy, chińskich technik akupresury oraz typowego dla wyspy Bali masażu relaksacyjnego oddziałującego na kanały przepływu energii, przynoszącego głęboki relaks.


MASAŻ – RYTUAŁ KAMIENIAMI RATNAABHYANGA

60 min.

190 zł

Wyjątkowy rytuał podczas którego używa się kamieni półszlachetnych i kryształów pochodzących z Indii. Kamienie z racji swoich znakomitych właściwości regenerujących, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm. Masaż całego ciała wpływa na witalność organizmu, dodaje energii, neutralizuje stres oraz przynosi uspokojenie dla mięśni.


MASAŻ STEMPLAMI JAMBIRA PINDA SWEDA

50 min.

230 zł

Tradycyjny masaż ajurwedyjski gorącymi stemplami wypełnionymi cytryną i wiórkami kokosowymi. Masaż ma na celu redukcję tkanki tłuszczowej, oczyszczanie z toksyn, pobudza przemianę materii i ujędrnia skórę. Stemple do masażu przygotowujemy własnoręcznie, prosimy o wcześniejszą rezerwację masażu.


HAMMAM MAROKAŃSKI

100 min.

290 zł

Relaksacyjny zabieg na ciało który, polega na oczyszczeniu skóry rękawicą Kessa z użyciem czarnego mydła savon noir. W kolejnym kroku nakładana jest maska z glinki Rhassoul na ciało i/lub twarz. Punktem kulminacyjnym rytuału jest głęboki, relaksacyjny masaż ciepłym sezamowym olejem. W efekcie masażu skóra staje się aksamitna i doskonale oczyszczona.


MASAŻ MAROKAŃSKI

50 min.

170 zł

Relaksacyjny masaż całego ciała. Terapeuta głęboko oddziałuje dłońmi na ciało, dzięki czemu rozluźnia mięśnie, pobudza organizm i prowadzi ciało do osiągnięcia stanu harmonii ciała, umysłu i duszy. Masaż rozluźnia, uwalnia napięcia, eliminuje stres.


HAMMAM TURECKI

100 min.

290 zł

Pobudzający zabieg na ciało który, polega na oczyszczeniu skóry rękawicą Kessa z użyciem czarnego mydła savon noir. W kolejnym kroku nakładana jest maska z glinki Rhassoul na ciało i/lub twarz. Punktem kulminacyjnym rytuału jest intensywny, szybki masaż z charakterystycznymi klepnięciami. W efekcie masażu skóra staje się ujędrniona i doskonale oczyszczona.


SHIROABHYANGA – MASAŻ GŁOWY

30 min.

140 zł

Shiroabhyanga jest niezwykle przyjemną formą masażu głowy, twarzy, barków oraz pleców. Do zabiegu używa się ciepłego, ziołowego oleju ajurwedyjskiego o pięknym zapachu. Masaż koi nerwy, redukuje zmęczenie, zwalcza dolegliwości bólowe, migrenowe. Zimnotłoczony olej sezamowy odżywia włosy i skórę głowy.


TAJSKI MASAŻ STÓP

40 min.

100 zł

Leczniczy masaż stanowiący połączenie akupresury i Ajurwedy. Eliminuje uczucie obolałych i ociężałych nóg, oczyszcza organizm z toksyn, reguluje gruczoły limfatyczne. Masaż obejmuje stopy, palce, kostki, łydki oraz okolice kolan + peeling stóp przed masażem 30 zł


TAJSKI MASAŻ DŁONI

25 min.

80 zł

Głęboki i rozluźniający masaż dłoni pomaga rozruszać stawy i złagodzić bóle. Masaż przynosi dłoniom ukojenie, przy okazji działa też pozytywnie na cały organizm.


Nasza oferta

Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

Dowiedz się więcej

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Dowiedz się więcej

Zabiegi uzupełniające

Zabiegi uzupełniające

Dowiedz się więcej